Kurz sebalíčenia u Lucid

Kurz sebalíčenia Lucid BA

Koncom augusta som sa zúčastnila kurzu sebalíčenia u známej make-up artistky Lucid (Lucia Sládečková). Musím povedať, že to bolo krásnych 5 hodín 🙂 Z toľkých kozmetických prípravkov sa mi až oči krížili, nevedela som, ktorý skôr vyskúšať. Ale po poriadku 🙂

Kurz sa konal v Bratislave na Bajkalskej u nej v salóne, resp. v priestore, kde maľuje svoje klientky. Je to príjemný priestor, plný pozitívnej energie, ktorú ona len znásobuje. Lucid je taká ako ju vidíme v médiach, či na sociálnych sieťach. Perfektne namaľovaná, usmievavá, priama a štýlová. Priznám sa, že som sa veľmi prizerala na jej líčenie, keď som bola blízko nej, ale ona je fakt perfektne namaľovaná! Nepotrebuje žiadny retuš ani filter na insta 🙂 Na začiatku nám rozdala papiere a perá, aby sme si mohli robiť poznámky a hneď sme aj začali. Nebudem sa tu presne rozpisovať, pretože je to jej know how a kto chce, nech sa kľudne kurzu zúčastní. Po teoretickej časti prišla časť praktická a bola to naozaj zábava. Už dlho ma tak líčenie nebavilo. Robím si len denný make-up, ktorý si viem spraviť za 10 minút, ale po kurze mi to trvá viac, lebo všetko musí byť tip top 🙂 Možno to hovorí na kurzoch, neviem, ale priznám sa, že keď mi povedala „Tu sa rodí nová vizážistka“, tak som mala čo robiť, aby som sa nerozplakala! 😀 Jedna z top make up artistiek, ktoré obdivujem ma pochválila, no skoro som tam v slzách odpadla 😀 Ako som už spomínala, kurz som si naozaj užívala, pretože tam bolo k dispozícii naozaj všetko! Naučila som sa nové značky, aký štetec na čo použiť, čo je dobré pre mňa a moju pleť. Mohla som sa hrať s farbičkami koľko som len chcela! Samozrejme sme sa popri tom rozprávali a aj sme sa dozvedeli, že je tehotná 🙂 Bola tam príjemná atmosféra a aj ostatné účastníčky kurzu boli príjemné baby.

Ku koncu som odchádzala s takým obrovským úsmevom a brutálnym make upom, že som mala skvelú náladu po celý deň a aj niekoľko ďalších dní! Bola som aj na iných kurzoch líčenia, ale tie sa teda nechytali na tento. V kabelke som si odnášala aj nové štetce, takže aj to prispelo k mojej skvelej nálade 🙂

Sú ľudia, ktorí majú pripomienky k cene jej kurzu. Ja len k tomu toľko, že každý nech sa prikryje s takou dekou, na akú má. Prosím rešpektujte cenu, ktorú si ona určila za svoj kurz, svoj know how, ktorý nám povedala a predviedla. Ak s cenou nesúhlasíte, je to úplne v poriadku, ale odpustite si zbytočný hejt na jej adresu. Nie je to málo, ale mne to za to stálo. Ten úžasný pocit, ktorý som zo seba mala a aj tie nové veci, čo som sa naučila, boli pre mňa hodné tej sumy.

Dúfam, že som vám troška pomohla, ak sa rozhodujete či ísť alebo neísť na ten kurz. Ako som už vyššie spomínala, nebudem hovoriť podrobnosti, to je jej biznis. Opísala som to zo svojho pohľadu a ako som sa pri tom cítila. Ak ste ho už náhodou absolvovali, budem rada, ak mi do komentu napíšete, ako  sa pozdával vám 🙂 Ďakujem!

With Love, Bibi

 

VAROVANIE! Po kurze máte chuť vykúpiť drogérku! 🙂

Kurz sebalíčenia Lucid BA Kurz sebalíčenia Lucid BA Kurz sebalíčenia Lucid BA

Pridaj komentár