Motivačný diár Doller

motivačný diár doller

Dnes mi kuriérom prišiel diár na budúci rok a taká som bola z neho nadšená, že ešte dnes musím o ňom napísať „recenziu“. Priznám sa, mám jednu úchylku. Už od detstva si kupujem niekoľko diárov a potom si vyberám, ktorý budem aj naozaj používať. Takže na každý rok mám asi 3 – 4 diáre. Tento rok nie je výnimka a na rok 2017 mám už nejaký ten diár a ešte jeden dostanem ako dar. Na každom zakúpenom sa mi niečo páči a niečo mi vadí. Nikdy to neviem špecifikovať a myslím si, že si na to zvyknem. Ale nezvyknem 🙂 No ale k veci.

Minulý týždeň som si objednala motivačný diár Doller. Rozhodovala som sa ešte medzi jedným motivačným diárom, ale stále som sa mysľou vracala k tomuto od Dolleru. Jediné, čo mi trocha vadilo, bol český jazyk (nemám nič proti češtine, ale diár v slovenčine mi je srdcu bližší) a že je čierny (príde mi skôr pre pánov). Na e-shope som si nevšimla možnosť objednať si diár v slovenčine. Ale hovorila som si, že na češtinu si zvyknem a vyrobím mu nejaký pekný ženský obal 🙂

Na e-mail mi prišli nejaké inštrukcie k nemu, faktúra a poďakovanie s prosbou, aby sme diár ohodnotili. Hneď som si povedala, že ako prvú pripomienku dám, že by ho mohli vytlačiť aj v slovenčine a aj v inej farbe. Dlho mi nechodil a to som takisto chcela „vytknúť“. Doručili mi ho expresne, čo ma potešilo, pretože som si zaplatila iba obyčajnú poštu. Už obálka bola „luxusná“. Páči sa mi, keď je tovar pekne zabalený. Tam, kde sa otrhávala obálka, bola nálepka s vetou „Rozbaluj s úsměvem“. No jo, usmívam se. Vytiahla som si pekný diár a potešilo ma aj pero k nemu. Otvorím prvú stranu a nájdem tam vizitku. Hneď na prvej strane je „V prípade straty, prosím vráťte“. Pozerám na tú vetu nechápavo, mne to nejako česky neznie. V duchu si hovorím, ako by som to po česky povedala? Rýchlo som ho prelistovala a aké bolo moje veľké prekvapenie, keď som našla pondelok a mesačný plán, týždenný plán a pod. Taaaak som sa potešila, hneď si ma na 98% získali. Keď som videla zvyšok obsahu, tak si ma získali na 110% a môžem povedať, že si ho kúpim aj na budúci rok.

img_3437image2

Už na prvý dojem pôsobí kvalitne. Papier je trocha tenký, takže fixky budú otlačené aj na druhej strane, ale to prežijem, resp. ich nebudem používať. Diár je nedatovaný, to znamená, že si vy musíte dopísať dátumy k dňom. Výhoda je v tom, že môžete začať aj v polke marca a absolútne sa nič nestane, pretože vám vydrží do marca ďalšieho roka. Je tam množstvo motivačných citátov, čo sa mi tiež veľmi páči. V prvom rade si môžete nakresliť, kým sa chcete za 5 rokov stať. Nasleduje strana s ročnými cieľmi, potom „snár“ (čo si chcem kúpiť, čo sa chcem naučiť a pod.), označenie mesiaca (ja som sa rozhodla začať hneď týmto decembrom), mesačný plán a potom je týždeň na dvojstrane.

image5 image6 image7 image8 image9 image10

Na konci mesiaca si môžete zhrnúť mesiac, vaše splnené alebo nesplnené ciele, pozitíva a čo by ste chceli zmeniť. Je tu aj priestor na poznámky. A takto to pokračuje potom každý mesiac. Na úplnom konci diára je zhrnutie roka, prázdne čisté strany, linajkové strany a slepá mapa sveta. Diár má aj zadné vrecúško na ukladanie si obrázkov alebo na čo chcete. Je vybavený gumičkou, aby sa v kabelke neotváral.

Zatiaľ som veľmi spokojná a po dopísaní tohto blogu sa vrhnem na jeho datovanie. Počas decembra sa zameriam na moje budúcoročné ciele a všetko si to pekne spíšem. Verím, že som vám ho aspoň trocha priblížila a ak nad ním uvažujete, tak smelo do jeho kúpy 🙂

With Love, Bibi

P.S.: Ten obal si aj tak nejako vylepším 😛

Pridaj komentár